Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

System enova365 pomoże Ci usprawnić zarządzanie firmą, zwiększyć jej efektywność, a także zadbać o poprawną komunikację między działami i pracownikami. Te wszystkie elementy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. 

Nasi Klienci mogą sami zdecydować, z jakich modułów i obszarów chcą skorzystać. Szeroki wybór rozwiązań w enova365 daje pewność, że wśród nich znajdziesz wszystko, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. 

Stawiamy na integrację z systemami zewnętrznymi. Dzięki temu możesz zarządzać informacjami z innych programów bez konieczności logowania się na witrynach zewnętrznych. Dotyczy to między innymi: systemów firm kurierskich, platform e-commerce, klienta poczty Outlook. Za pomocą modułu Integrator możesz zintegrować enova365 z dowolnym systemem zewnętrznym. 

Integracja naszego systemu ERP jest możliwa za pośrednictwem mechanizmu EDI. Dostęp do tej funkcji otrzymasz w ramach modułu dodatkowego Integrator zarówno w przypadku korzystania z programu enova365 w trybie stacjonarnym, jak i mobilnym.