Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

Analiza przedwrożeniowa

Analiza przedwrożeniowa

Etap wzajemnego poznania. W trakcie spotkań Klient przedstawia cele i rezultat, które chce osiągnąć poprzez wdrożenie enova365. To również etap, w trakcie którego konsultanci KOMAKO, współpracując z przedstawicielami Klienta, przygotowują uproszczoną analizę wdrożenia lub szczegółowy model wdrażanego systemu ERP enova.

Wdrożenie enova365

Wdrożenie enova365

Na podstawie uproszczonej analizy, bądź szczegółowego modelu rozpoczyna się proces konfiguracji systemu enova365, prace programistyczne i przygotowanie modelu systemu do testów, migracja danych ze starego systemu. Konsultanci KOMAKO są cały czas w kontakcie z Klientem, by na bieżąco reagować na ewentualne zmiany potrzeb. Etap wdrożenia kończy się równocześnie z rozpoczęciem pracy Klienta w systemie enova365.

Serwis

Serwis

Początki pracy z nowym systemem nigdy nie są łatwe. Konsultanci KOMAKO są do dyspozycji w ramach asysty powdrożeniowej, pomagając użytkownikom w poznaniu systemu ERP enova365. Zależy nam na współpracy z naszymi Partnerami, dlatego również w późniejszym okresie oferujemy współpracę i serwis eksploatacyjny oprogramowania enova.

Szkolenia użytkowników

Szkolenia użytkowników

Poznanie przez pracowników Klienta swojego przyszłego środowiska pracy jest niezwykle ważne, dla osiągnięcia zamierzonych celów. Szkolenia z obsługi enova365 są zawsze dostosowane do wymagań konkretnych grup użytkowników.

Rozszerzenia funkcjonalne

Rozszerzenia funkcjonalne

Zdarza się, że Klient ma bardzo specyficzne potrzeby, a system enova365 wymaga stworzenia specjalnego rozszerzenia umożliwiającego powiązanie go z innym wykorzystywanym oprogramowaniem czy sprzętem. Rozszerzenia funkcjonalne do systemu enova365 pozwalające w pełniejszym stopniu wykorzystywać jego możliwości.

Chmura

Chmura

Chmura internetowa, pozwala bez początkowej inwestycji uruchomić system ERP enova365 z dostępem zdalnym dla wszystkich użytkowników. Atutem enova365 w chmurze jest możliwość pracy z dowolnego miejsca oraz urządzenia z dostępem do sieci Internet. Chmura enova365 doskonale sprawdza się w każdej nowoczesnej firmie stawiającej na dalszy rozwój i bezpieczeństwo.