Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

Projekty

Moduł Projekty to jeden z elementów systemu ERP, który odpowiada za zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa.

Rozwiązanie wspomaga firmę w planowaniu i kontroli realizacji budżetów projektów. Gromadzenie w jednym miejscu  potrzebnych danych i dokumentów usprawni skuteczną realizację projektów. Program do zarządzania projektami enova365 pomoże również stworzyć raporty, dzięki którym można nadzorować i rozliczać postępy. 

Projekty

Dla kogo?

Moduł do zarządzania projektami enova365 daje możliwość stałej kontroli nad budżetem inwestycji oraz strategicznymi projektami. Pozwoli planować przepływ pieniędzy i prognozować wydatki. 

enova365 jako system do zarządzania projektami daje dostęp do szerszej wiedzy. Obszar obejmuje dane z modułu CRM i poziom realizacji projektu. Dzięki temu oprogramowanie do zarządzania zadaniami znacznie ułatwia współpracę z zespołem projektowym.

Moduł do prowadzenia projektów usprawnia pracę w firmie. Rozwiązanie dostarcza automatycznie utworzone raporty i zestawienia analityczne. Daje to dużą oszczędność czasu.

Opis Analityczny

Oprócz modułu enova365 Projekty dostępna jest również licencja Opis Analityczny, która umożliwia przypisywanie dokumentów do projektów. Oznacza to, że moduły są przeznaczone: dla osób, które będą tworzyć budżety, kontrolować ich realizację i tworzyć schematy podziałowe (Projekty) i dla osób, które będą dokonywać kwalifikacji kosztów (opisywać dokumenty), a równocześnie nie potrzebują pełnego dostępu do projektów i szczegółowych informacji o budżecie (Opis Analityczny). Aby korzystać z licencji Opis Analityczny, konieczne jest posiadanie dostępu do opisywanych dokumentów. Na przykład kierownik projektu, który opisuje dokumenty RW, musi posiadać licencję na moduły Handel oraz Opis Analityczny