Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

KOMAKO sprawdzonym Partnerem Sonety!

Od 30 lat KOMAKO dostosowuje i wdraża rozwiązania informatyczne w firmach. Spółka ma sprawdzony zespół i bogate doświadczenie gromadzone od 1992 roku.

Od 2005 roku naszą uwagę koncentrujemy na wdrażaniu systemu ERP enova365. Należymy do sieci Autoryzowanych Partnerów firmy Soneta. Jako jej uczestnik odpowiadamy za dostarczanie innowacyjnego, zgodnego z przepisami oraz atrakcyjnego rynkowo systemu klasy ERP enova365, w każdym oczekiwanym modelu, jak i przeprowadzanie zmian technologicznych i merytorycznych w ramach aktualizacji systemu.

Oferujemy wsparcie techniczne dla enova365 i szeroką wiedzę organizacyjną oraz przedmiotową w obszarach działalności przedsiębiorstw takich jak Księgowość, Kadry, Logistyka, Sprzedaż i Zakupy.

Wdrożenia mimo, że kojarzą się ze sprawami technicznymi to przede wszystkim projekty organizacyjne. Nasz szeroki zespół wypracował i stosuje sprawdzoną metodykę wdrożeń, która jest swoistą gwarancją powodzenia w trudnych projektach informatycznych. W tej metodyce koncentrujemy się na wymaganiach i potrzebach naszych Klientów, a wspólnie zidentyfikowane cele projektu są dla nas najważniejszymi kryteriami wdrożeń.

Więcej informacji o KOMAKO

KOMAKO sprawdzonym Partnerem Sonety!