Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

ERP enova365

ERP enova365

System ERP enova365 to gotowe rozwiązanie do zarządzania firmami i instytucjami. Dziś, dzięki enova365 i KOMAKO jesteś w stanie zwiększyć efektywność Twoich działań biznesowych. Zapomnij o ograniczeniach – enova365 może być wszędzie tam gdzie Ty.

enova365 jest polskim systemem zarządzania organizacją, którego architektura opiera się na modułach, odpowiadających za określony obszar działania firmy (np. sprzedaż, księgowość, kadry, obsługa klienta itp.). Wszystkie moduły są zintegrowane ze sobą dzięki wspólnej bazie danych – zatem działania zachodzące w pojedynczym module enova365 mają wpływ na procesy w całej organizacji.

Oprogramowanie enova365 dostępne jest w trzech wersach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej.

Wersje enova365

Wersje enova365

Wersja srebrna enova365 przeznaczona jest dla mikro i małych firm, w których wykorzystywanych jest kilka stanowisk pracy i w firmach, które rozliczających się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów. Wersja ta to podstawowe funkcje systemu pozwalające na wygodne zarządzanie księgowością, sprzedażą, kontaktami z klientem.

W ramach wersji srebrnej enova365 dostępne są moduły:

 • enova365 Kadry i płace
 • enova365 Księga podatkowa
 • enova365 Księga inwentarzowa
 • enova365 Handel
 • enova365 CRM
 • enova365 Analizy Wielowymiarowe
Wersje enova365

Wersja złota skierowana jest dla małych i średnich firm, które zamierzają wykorzystywać więcej niż kilka stanowisk programu i mają bardziej złożone potrzeby. Wersja złota enova365 stawia na wielooddziałowość i możliwość definiowania cech dokumentów i obiektów – opcję, która pozwala indywidualnie dopasować program do firmy.

W ramach wersji złotej enova365 dostępne są moduły:

 • enova365 Kadry i płace
 • enova365 Księga podatkowa
 • enova365 Księga inwentarzowa
 • enova365 Faktury
 • enova365 Handel
 • enova365 CRM
 • enova365 Podgląd
 • enova365 Analizy Wielowymiarowe
Wersje enova365

Dla największych przedsiębiorstw, zamierzających pracować na kilkudziesięciu i więcej stanowiskach przeznaczona jest enova365 platynowa. Zaawansowane funkcje pracy wieloodziałowej i możliwość rozbudowy systemu o indywidualne funkcjonalności, sprawiają że jest to system spełniający nawet największe wymagania i umożliwia współpracę z innymi aplikacjami. W ramach platynowej wersji enova365 dostępne są wszystkie podstawowe moduły wraz z zestawem modułów dodatkowych

Korzystaj wszędzie!

enova365 to najbardziej mobilny system ERP w Polsce, dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, telefon) w instalacji lokalnej lub online  w chmurze.

Praca zdalna, mobilność pracowników, dostęp do firmowych danych z każdego miejsca za pośrednictwem Internetu jak również najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych informacji – to tylko kilka z zalet uruchomienia systemu ERP enova365 w chmurze. Przenieść biznes do chmury i spraw, aby praca z systemem była jeszcze bardziej komfortowa!

Formy zakupu

Zakup

Zakup

Zostajesz właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji.

W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. Rozwiązanie dla wszystkich preferujących formę zakupu na własność lub korzystających z dotacji bądź leasing na wdrożenie systemu.

Wynajem

Wynajem

Wynajęcie oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Możliwość elastycznego określenia ilości dostępów i zakresu wykorzystania oprogramowania w zależności od skali działania firmy – co miesiąc możesz zmieniać rozmiar instalacji!

Chmura

Chmura

Oferta oprogramowania enova365 w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze KOMAKO.asp lub Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT. Platforma chmurowa pozwala rozwijać działalność oraz reagować na pojawiające się zmiany.