Infolinia 800 109 509

enova365 informacje

enova365 - sprawdzony system ERP

enova365 pracuje na Twój sukces

Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem marki enova365 to nowoczesny i przyjazny użytkownikom system informatyczny klasy ERP.

czytaj więcej

enova365 jako zintegrowany system ERP. Co to oznacza?

Systemy ERP (z ang. Enterprise Resource Planning - zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) to systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez efektywne planowanie zarządzania jego wszystkimi zasobami. Do nich należy enova365.

czytaj więcej

System enova365 – wiele możliwości zakupu licencji

System enova365 daje nam wiele możliwości jego zakupu. Klient ma możliwość decyzji, który model zakupu licencji jest dla jego przedsiębiorstwa najbardziej odpowiedni.

czytaj więcej

Złota czy Platynowa? enova365 w trzech odmianach funkcjonalnych

System enova365 do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości, sprzedawany jest w trzech odmianach funkcjonalnych, w „trzech kolorach”. W związku z tym system enova365 może rozwijać się, wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W tym przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności.

czytaj więcej

Bezpłatna prezentacja programu enova365

 
Zachęcamy do poznania możliwości systemu ERP enova365 podczas spotkania z Zespołem KOMAKO.

czytaj więcej
Split payment w enova365

Split payment w enova365

1 lipca 2018 roku weszły w życie przepisy umożliwiające realizowanie płatności pomiędzy podmiotami gospodarczymi metodą płatności podzielonej. System enova365 od wersji 14.5 jest gotowy na nowe przepisy.

czytaj więcej
enova365 gotowa na RODO

enova365 gotowa na RODO

System enova365 zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa przechowywanych danych, mechanizmy szyfrowania i możliwość zarządzania prawami dostępu. Jest również dostosowywany do nowych zmian związanych z przechowywaniem zgód, modyfikacji czy anonimizacji danych.

czytaj więcej