Strona jest własnością firmy KOMAKO, Autoryzowanego Partnera enova365.

ENOKO Budżet – dodatek funkcjonalny do systemu enova365

Dodatek do systemu enova365 o nazwie ENOKO Budżet powstał z myślą o firmach budowlanych jako narzędzie budżetowania projektów i zarządzania budowami.

Może stanowić bazę do rozwoju koncepcji budżetowania jako narzędzia zarządzania w innych branżach lub szerzej w firmach zarządzających projektami.
 
Dodatek ENOKO Budżet do zarządzania budżetem projektu po instalacji daje użytkownikowi gotową konfigurację bazową oraz strukturę dokumentów. KOMAKO dostarczając dodatek dzieli się z Klientami swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania oraz budżetowania budów.
 
Rozwiązanie ENOKO Budżet do zarządzania budżetem projektu oparte jest o moduły enova365 Projekty i Handel. Użytkownicy enova365 kupując moduł otrzymują konfigurację dostosowaną do wymagań branży, co obniża koszty wdrożenia systemu enova365 oraz przyspiesza sam proces wdrożenia budżetowania jako narzędzia zarządzania firmą.
 
Wartością dla Użytkownika enova365 jest to, że dodatek ENOKO Budżet do zarządzania budżetem projektu zawiera gotowe struktury danych, m.in. projekty posiadają uporządkowaną strukturę i składają się z etapów, faz i zadań. To podejście znane wszystkim z harmonogramów, czyli standard zarządzania projektami.
 
Więcej o: ENOKO Budżet