Infolinia 800 109 509

Rozwiązanie ENOKO Budżet na konferencji Synergy Poland

19 października 2017 r. odbyło się spotkanie z KOMAKO w ramach konferencji organizowanej przez Synergy Poland.

 
logo Synergy
 
19 października 2017 r. KOMAKO miało przyjemność uczestniczyć w konferencji Efektywne analizy danych oraz workflow, organizowanej przez Synergy Poland, w trakcie której pokazaliśmy jak system ERP enova365 może wspierać zarządzanie budżetem inwestycji. 
 
Prezentacja KOMAKO skupiła na wykorzystaniu enova365 i rozszerzenia funkcjonalnego ENOKO Budżet. To narzędzia, które z powodzeniem mogą być stosowane w firmach branży budowlanej lub inwestycyjnej, ale też w innych organizacjach, które chcą systemowo zarządzać budżetami prowadzonych przedsięwzięć.
 
Konferencja Efektywne analizy danych oraz worflow odbyła się 19 października br. w Warszawie w hotelu ibis Stare Miasto, przy ul. Muranowskiej 2.
 
Prelekcję KOMAKO poprowadzili:
Wojciech Mikulski Wojciech Mikulski - wiceprezes zarządu KOMAKO. Od 1995 roku kieruje w spółce projektami wdrożeniowymi, a od 12 lat wdrożeniami systemu enova365.
Dariusz Łukowiak Dariusz Łukowiak - wiceprezes zarządu KOMAKO, odpowiedzialny za wdrożenia rozwiązań Microsoft. W zakresie systemu enova365 zaangażowany w obszary zarządzania projektami oraz elektronicznego obiegu dokumentów.
 
Dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.