Infolinia 800 109 509

Złota czy Platynowa? enova365 w trzech odmianach funkcjonalnych

System enova365 do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości, sprzedawany jest w trzech odmianach funkcjonalnych, w „trzech kolorach”. W związku z tym system enova365 może rozwijać się, wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W tym przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności.

enova365 wersja srebrna

 
System w wersji srebrnej przeznaczony jest dla małych i średnich firm rozliczających się w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów. Wersja srebrna oferuje podstawową funkcjonalność systemu.

W skład pakietu wchodzą moduły:
 1. - Kadry i Płace
 2. - Księga Podatkowa
 3. - Księga Inwentarzowa
 4. - Handel
 5. - CRM

enova365 wersja złota

 
Z myślą o wymagających Użytkownikach, którzy prowadzą księgowość w oparciu o plan kont, stworzony został system w wersji złotej, który adresowany jest głównie do średnich i dużych przedsiębiorstw.
 
Moduły obsługujące działy sprzedaży i kadrowo-płacowy posiadają wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wersji srebrnej, a cały system jest wyposażony w mechanizm definiowania przez Użytkownika dodatkowych pól (cech) do dowolnych elementów systemu. W ten sposób Użytkownik samodzielnie rozszerza funkcjonalność systemu. Zdefiniowane cechy mogą być wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.
 
W skład pakietu wchodzą moduły:
 1. - Kadry i Płace
 2. - Księga Handlowa
 3. - Księga Inwentarzowa
 4. - Faktury
 5. - Handel
 6. - CRM
 7. - Podgląd 
 8. - Analizy Wielowymiarowe
 9. - Dodatkowe tabele do programowania funkcjonalności dodatkowych
 10. - inne

enova365 wersja platynowa

 
To rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić najwyższe wymagania Użytkownika. System enova365 w tej wersji podlega praktycznie nieograniczonej rozbudowie. Jego konstrukcja umożliwia programowanie zewnętrznych modułów i dodawanie specjalizowanych funkcji, dzięki technologii API.
 
API – jest to biblioteka klas .NET umożliwiająca zarządzanie obiektami składającymi się na system enova365. Dzięki tej bibliotece istnieje możliwość wpływania na edytowane dane, np. poprzez dopisywanie specjalizowanych (formatek, funkcji), które rozszerzają standardową funkcjonalność systemu o funkcjonalność dedykowaną dla danej firmy. Stąd też lepiej można dostosować system enova365 do potrzeb Użytkownika, w tym umożliwić współpracę enova365 z innymi aplikacjami. Przykładem takiego rozwiązania jest możliwość, rozszerzania karty kontrahenta, karty towaru np. o dane związane z normą ISO.
 
Wersja platynowa enova365 poszczególnych modułów zawiera szerszą funkcjonalność w porównaniu do wersji Złotej.

Potrzebujesz pomocy w doborze modułów enova365 dla firmy? Skontaktuj się z KOMAKO