Infolinia 800 109 509

enova365 sprawdza się w budownictwie

KOMAKO jest wieloletnim partnerem firmy Soneta i dysponuje zespołem konsultantów znających potrzeby branży budowlanej. System ERP enova365 stanowi podstawę zarządzania w firmie budowlanej.

Rozwiązanie dostępne jest zarówno na infrastrukturze serwerowej Klienta jak również w specjalnej ofercie hostingowej KOMAKO. Daje to realny wybór Klientom z sektora Budownictwa co do modelu zakupu i korzystania z systemu ERP.
 
Rozwiązanie enova365 dla budownictwa jest funkcjonalnie dostosowane do potrzeb firmy budowlanej, co potwierdza poniższa specyfikacja obszarów tak charakterystycznych dla branży:
  • Logistyka w dziale zaopatrzenia budów
  • System autoryzacji zamówień kierowanych do działu zaopatrzenia
  • Zarządzanie budżetami projektów - budów (przeczytaj - ENOKO Budżet)
  • Rozliczenia kadrowo-płacowe w biurze firmy budowlanej oraz w rozproszonych biurach budów (przeczytaj - Zarządzanie kadrami na budowie)
  • Zarządzanie finansami wg wymagań branży budowlanej
  • Portal intranetowy do zarządzania dokumentami i informacją
  • Zarządzanie bazą sprzętu budowlanego
Zarządzanie kadrami odbywa się zarówno w siedzibie przedsiębiorstwa, jak również na budowach rozsianych w terenie. Wszystko możliwe jest w modelu pracy online, na jednej wspólnej bazie danych z wykorzystaniem pulpitów pracownika i kierownika dla enova365 Kadry-Płace.
 
Rozwiązanie udostępnia ewidencję czasu pracy pracowników na budowach, czyli rejestrację tzw. BZ-tów. Rozliczenia wynagrodzeń mogą tradycyjnego systemu godzinowego jak również rozliczeń akordowych z podziałem na budżety budów.
 
KOMAKO specjalnie dla firm budowlanych oferuje wdrożenie wspierające zarządzanie finansami wg wymagań branży budowlanej, co pozwala np. rozliczać kaucje czy zarządzać przepływami pieniężnymi wg projektów – budów.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem enova365 w firmie budowlanej?